O nas

Iwona, Marcin i Bruno
witają na stronie domowej hodowli rasy Staffordshire Bull Terrier.


Psy w naszych rodzinnych domach gościły od zawsze, były to psy różnych ras: Owczarek Niemiecki, Bokser, American Staffordshire Terrier jak i przygarnięte ze schroniska kundelki.

W 2000 roku w domu rodzinnym Marcina pojawiła się śliczna ruda stafficzka o rodowodowym imieniu HONDA BRAUN Bidental. I od tej pory serce skradła nam ta rasa.

W 2012 roku już w naszym wspólnym domu pojawił się chłopak tej cudownej wiecznie uśmiechniętej rasy ROYAL SIZE Royalstaff Sopot FCI (KIRO). I od tej pory zakiełkowała w nas myśl podjęcia przygody z wystawami.

Jesienią 2013 roku nasza rodzina powiększyła się o suczkę z cudownym charakterem LADY BLIZZARD L-Fibroids (Tekila)

Nasze psy są pełnoprawnymi członkami rodziny. Po pierwsze są to nasi przjaciele z którymi wspólnie spędzamy wolne chwile, a w deszczowy dzień razem leniuchujemy na kanapie.

Hodowla psów nie stanowi dla Nas źródła dochodu ? zarabiamy na życie w inny sposób, zatem traktujemy to jako pasję, niż chęć wzbogacenia się.

Naszym celem hodowlanym jest zrównoważona psychika, odpowiednia socjalizacja, zdrowie oraz prawidłowy eksterier.

Psy na co dzień przebywają z nami, w domu mają ciągły kontakt z ludźmi oraz dziećmi.

Obserwując przyjaźń jaka zawiązała się między naszym synem, a psami możemy potwierdzić, że ?łatka? jaka została przyklejona tej rasie przez Anglików ?nanny dog? (pies niania) jest bardzo trafiona. W sytuacjach kiedy inne psy tracą cierpliwość i potrafią zareagować agresją Staffordshire Bull Terrier zachowują spokój lub po prostu odchodzą.

Nie wyobrażamy sobie naszego domu bez staffików, bo to dzięki nim nauczyliśmy się żyć chwilą, cieszyć z małych rzeczy i nie poddawać się mimo trudności.